درباره ما


logo

تاریخچه برند هکتاتون (BRAND HISTORY)

• هکتاتون به صورت رسمی در بهار سال 97 متولد و برای اولین بار در پاییز و زمستان همان سال با نگاهی به ترند روز بازار پوشاک و با کالکشنی بسیار جذاب به بازار پوشاک ورزشی ایران وارد شد. نگاه کلی در برند هکتاتون ارائه محصولاتی با کیفیت و تکنولوژی روز ، طراحی مدرن و منحصر به فرد ، دارای هویت شخصی و قیمت مناسب می باشد.

• هکتاتون برای هر رده سنی مناسب بوده و محصولاتی را در معماری برند خود دیده است و تمامی تمرکز خود را بر تولید محصولاتی با قابلیت ست نمودن با تکه تمرکز اصلی طراحی برند بر این قشر می باشد.

• طراحی متنوع و هوشمند، پارچه ها و مواد با کیفیت و در کنار اینها قرار گرفتن در بازه قیمتی مناسب برای اقشار مختلف جامعه از جمله پارامتر های مورد توجه برای تولد این برند بوده است.در واقع یک برند ورزشی ایرانی با رعایت تمام تکنولوژی ها و بهترین مواد در تولید پوشاک ورزشی.

• مجموعه ما با تجربه دو دهه فعالیت موفق در زمینه خرده فروشی در زمینه مد و فشن (کفش ، کیف ، اکسسوریز، پوشاک و پوشاک ورزشی ) و با فعالیت مستقیم و دارا بودن نمایندگی های رسمی از برند های مطرح جهانی اقدام به تولید برند هکتاتون از سال 1396 نمود.

• همچنین این مجموعه مفتخر است به عنوان اولین نماینده رسمی برند های ورزشی معتبر، در سال های گذشته با راه اندازی اولین واحد تولید پوشاک ورزشی مطابق با تکنولوژی روز دنیا و اخذ استاندارد های بین المللی (CE, ISO 9001, ISO14001, ISO18001, SA 8000, HSE-MS , 5S) یکی از برترین تولید برندهای ورزشی در ایران می باشد.

• اما در قدم بعدی این مجموعه از ابتدای سال 96 اقدام به راه اندازی واحدهای طراحی و تحقیق و توسعه پویا در زمینه تولید پوشاک، در بدنه شرکت خود نموده است تا امروز بعد از پیمودن مسیری درست و علمی و سرمایه گذاری بر روی نیروهای توانمند طراحی و تولید داخلی، برندی کاملا ایرانی و دارای قابلیت رقابت با سایر رقبای مطرح جهانی از نظر تکنولوژی ، طراحی و شاخصه مهم بهای تمام شده ، آماده تولید داشته باشد.

هکتاتون، اهداف، ارزش ها و چشم انداز (Vision)

• امروزه اهمیت پوشاک ورزشی به عنوان یکی از پارامتر های مهم و تاثیر گذار در طول رقابت ورزشی بر هیچ کس پوشیده نیست. بحث طراحی و تولید الیاف، نخ، پارچه و پوشاک مناسب برای ورزش، روز به روز گسترده تر شده و در این زمینه علوم مهندسی پوشاک ورزشی اهمیت ویژه ای یافته اند. برای رشته های متفاوت با توجه به نوع فعالیت ها و نیاز های ورزشکار در طول تمرین و رقابت ورزشی لباس های متفاوتی نیز طراحی می شوند.

• امروزه اکثر کشورهای صاحب ورزش، صاحب صنعت پوشاک ورزشی نیز هستند. حضور برندهای متعدد و مطرح ورزشی از کشورهای متفاوت نشان دهنده این موضوع می باشد. موضوعی که متاسفانه در رابطه با کشور ما صادق نمی باشد. در سالهای اخیر شاهد هستیم که علی رغم حضور قدرتمند ایران در بسیاری از عرصه های ورزشی در دنیا، همواره در رابطه با پوشاک ورزشی ضعف داشته ایم و حتی این موضوع بعضاً دستمایه شوخی و تمسخر رسانه های بین المللی قرار گرفته است. کشوری که صاحب فوتبال اول آسیاست، در والیبال و بسکتبال حرفهای بسیار برای گفتن دارد، در رشته های انفرادی مانند وزنه برداری، کشتی و تکواندو جایگاه غیر قابل تسخیری برای خود کسب کرده، با وجود توانایی های بالقوه در صنایع تولید پوشاک خود، هنوز نتوانسته است نه تنها پوشاک استاندارد ورزشی تولید که حتی از این نوع پوشاک از برند های مطرح دنیا خریداری کند!

• در چنین فضایی که جای خالی یک برند ورزشی استاندارد و ملی ، به شدت احساس می شود، مجموعه ما شاید به عنوان مجرب ترین شخصیت حقوقی صاحب تجربه در این زمینه در فضاهای بین المللی و ترند روز دنیا پای به این عرصه جدید (تولید)گذاشته و برند هکتاتون را به بازار معرفی نمود.

hectaton graphical art
hectaton origin

هکتاتون نام یک ابرانسان افسانه ای ایرانی - یونانی است. از شاخصه های اصلی این ابرانسان وجود 100 دست و 50 سر بر پیکر آن است. این ابرانسان قدرتمند ، فرزندان "گایا واورانوس" بودند.

هدف از انتخاب هکتاتون برای نام برند ورزشی چیست؟

هکتاتون با 100 دست، نمادی از قدرت و توانمندی می باشد و وجود 50 سر بر پیکر آن بیانگر هوش و تمرکز بالای این ابر انسان افسانه ای است. اینها شاخصه هایی مطرح در زمینه ورزش می باشند. یعنی تلفیقی از قدرت ، توانمندی ، هوش و تمرکز.