سوالات متداول


1-شعب هکتاتون کجاست؟ برای اطلاع از آدرس شعب به پایین صفحه سایت ،قسمت ادرس فرشگاه ها مراجعه فرمایید.

2-چگونه میشود محصولات را سفارش داد؟ ابتدا وارد سایت شوید در قسمت بالای صفحه فیلد برای نزدیک تر شدن به محصول مورد نظر میباشد انتخاب کرده محصول منتخب را با توجه به سایز مناسب و رنگ مورد علاقه انتخاب فرمایید و در انتها روی نهایی کردن کردن خرید کلیک کرده و خرید خود را ثبت نمایید.

3-در صورتی که سایز محصول ارسالی اندازه نباشد, آیا آن را تعویض یا پس می گیرید؟ بله در صورتی که محصول در شرایط اولیه باشد و نهایتا 7 روز از خرید گذشته باشد با تایید کارشناس تعویض یا مرجوع میگردد.لازم به ذکر است همراه داشتن جعبه و فاکتور الزامی است.

4-شرایط گارانتی شامل چه موضوعاتی می باشد؟ لطفا برای توضیحات کامل در این زمینه به قسمت شرایط گارانتی سایت مراجعه کنید.

5-زمان دریافت محصول در خرید انلاین و غیر حضوری چه قدر است؟ از زمانی که سفارش خود را ثبت مینماید تا به دست شما برسد 24 ساعت تهران و 48 تا 72 ساعت کاری در شهرستان زمان میبرد.

6-هزینه ارسال خرید انلاین به عهده چه کسی است؟ هزینه ارسال محصول بالای 3.000.000 ريال در تهران و شهرستان به عهده ما بوده و برای مشتریان رایگان است ولی برای محصولات پایین از 3.000.000 ريال مبلغ 250.000 ريال در هنگام صدور فاکتور خرید منظور میگردد.

7-آیا قیمت محصولات سایت و فروشگاه ها متفات هستند؟ خیر تفاوتی ندارند و قیمت ها در تمامی شعب و سایت یکسان میباشند.

8-برای اطلاع از حراج و ایونت ها چه باید کرد؟ ایونت ها و حراج ها از طریق پیامک برای مشتریان گرامی ارسال میشود.در غیر اینصورت میتونید ازطریق صفحات مجازی:سایت،اینستاگرام و یا با شماره 0212416 تماس حاصل فرمایید.

9-شرایط اخذ نمایندگی به چه شکل است؟ برای دریافت اطلاعات اخذ نمایندگی میوانید با شماره تماس 02122146286 داخلی 303 تماس حاصل فرمایید.

10-شرایط استخدام و همکاری با مجموعه هکتاتون چیست؟ برای اطلاع از شرایط استخدام و همکاری میتوانید به پایین صفحه گزینه استخدام مراجعه فرمایید.