شرایط گارانتی


رضایت و خرسندی مشتری گرامی همواره هدف اصلی این مجموعه می باشد

 

شرایط گارانتی و ارائه خدمات به شرح زیر می باشد:

 1. محصول خریداری شده در صورت عدم استفاده و جدا نشدن تگ و ارائه فاکتور خرید تا دو هفته قابل مرجوع شدن می باشد.
 2. تعویض محصولات لباس ، کفش و کیف در صورت عدم استفاده(لکه مواد آرایشی ، لکه کثیفی و آسیب به دلیل پرو و تست) و جدا نشدن تگ و ارائه فاکتور خرید تا یک ماه با تایید مدیریت فروشگاه قابل تعویض می باشد.
 3. تعمیر محصولات کیف و کفش (در صورت قابل تعمیر بودن) با تایید کارشناس تعمیری فروشگاهها امکان پذیر میباشد.
 4. گارانتی محصولات فقط با نظر کارشناسی و تایید مدیر خدمات پس از فروش تا 6 ماه پس از خرید و با ارائه فاکتور محصول مقدور می باشد.
 5. شرایط تعویض و تعمیر فوق شامل دوره حراج نمی باشد.(در زمان حراج و ایونت فقط تعویض سایز در صورت موجود بودن سایز و همراه داشتن فاکتور خرید در شعبه تا 24 ساعت ممکن می باشد.)
 6. مشتری گرامی: جهت دریافت خدمات از مجموعه ارائه فاکتور خرید الزامی می باشد، خواهشمند است در حفظ آن کوشا باشید.
 7. مشتریانی که به صورت آنلاین خرید کرده اند از تمامی شرایط فوق می توانند استفاده کنند
 8. در نظر داشته باشید که هزینه ارسال محصول در هنگام تعویض و عودت برعهده مشتری عزیزمان است.
 9. در صورت خرید به صورت آنلاین ، هزینه ارسال محصول برای مبالغ فاکتور بالای 3.000.000 ريال به صورت رایگان میباشد.
 10. شماره تماس 09199574802 پشتیبانی فروش آنلاین مجموعه می باشد و مخصوص مشتریانی است که خریدشان را به صورت غیر حضوری انجام داده اند و در ساعات اداری(از ساعت 9 صبح تا 17) پاسخگو میباشیم.
 11. مشتریانی که به صورت حضوری از نمایندگی های رسمی مجموعه خرید انجام داده اند برای حل تمامی مسائل مربوط به خرید طبق مفاد ذکر شده در بالا به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کرده و مسئله را با همکاری و هماهنگی های مورد نیاز با مدیر فروشگاه حل نمایند.
 12. لازم به ذکر است که مشتریان عزیزمان می توانند از قسمت خدمات مشتریان داخل سایت مجموعه مشکلات و مسائل مربوط به خرید خود را مطرح کرده و راه حل مناسب را دریافت نمایند.
 13. www.hummeliran.com : ادرس وب سایت فروشگاه آن لاین می باشد.
 14. لازم به ذکر است، مشتریان عزیز در زمانهای خارج از ایونت و حراج قادر به رزرو محصولات مورد نظر خود در بخش آنلاین می باشند. محصولات رزرو شده برای مشتریان عزیز ارسال میگردد و بعد از انتخاب و تایید محصول از طرف مشتری امکان پرداخت فراهم می باشد.